Kaydırak

Dileyen misafirler tesiste bulunan açık havuzda yüzmeyi tercih edebilir. Tesisteki açık havuzda su kaydırakları da bulunuyor. Misafirler burada eğlenceli bir gün geçirebiliyor..

Hamam & Spa

Genellikle vücudun güne zinde başlamasına ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmak amacı ile yapılan genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılan masaj çok önemlidir.

A'la Carte Restaurant

Özel günleriniz yada başbaşa kutlamak istediğiniz özel anlarınız için A’la Carte Restaurantımız sizlerin hizmetinizde. Resepsiyondan rezervasyon yapabilirsiniz.

Plaj

Akdenizin mavi sularına açılan özel kumsalı, sakin ortamı ağaçlarla donatılmış yeşil bir bahçesi, kaydıraklı havuzu, konforlu odaları, lezzetli yemekleri ve kaliteli içecekleri ile herşey dahil konsepti ile Roma Beach Resort & Spa özgün ve seçkin bir tatil merkezidir.

Soft Animasyon

Tatiliniz boyunca atari, bilardo, masa tenisi, bowling, beach voleybol, dart gibi çeşitli aktiviteler ile zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Keyifli zaman geçirmek isteyenler için tesiste soft animasyon ve disco hizmetleri bulunmaktadır.